Aktuality

Články kategorie Aktuality
18.5. 2018

Biketower už stojí!

Začátkem prázdnin se cyklistům otevře vedle vlakového a autobusového nádraží v Litoměřicích nová úschovna kol.

11.5. 2018

Rušné léto u Řikonína

Od dubna až do konce roku budou na trati mezi Řikonínem a Vlkovem u Tišnova probíhat jednokolejné výluky, během kterých stavbaři musí zrekonstruovat desetikilometrovou trať.

25.4. 2018

Litoměřická cyklověž má základy

Po necelých dvou měsících od zahájení stavby jsou téměř hotové základy nové úschovny kol vedle litoměřického autobusového a vlakové nádraží.

10.4. 2018

Vyšly první letošní Hrochnoviny

První firemní noviny tohoto roku reflektují především projekty, které se nám podařilo dokončit v závěru loňského roku. Zároveň se v nich ale dozvíte o nových projektech, které právě realizujeme. Zajímavá témata v Hrochnovinách: Lovosice mají moderní autobusové nádraží Rekonstrukce tramvajové trati v Kolbenově ulici Krátká zimní pauza na trati u Řikonína Revitalizace tratě z Rokycan...

4.4. 2018

Tramvajová trať v pražské Kolbenově ulici prochází rekonstrukcí

Během následujících pěti měsíců stavbaři vymění čtyři kilometry zastaralých velkoplošných panelů za novou konstrukci trati z příčných betonových pražců ve štěrkovém loži. Nové kolejnice navíc budou opatřeny tlumícími a izolačními prvky.

26.3. 2018

Autobusové nádraží v Litoměřicích Stavbou Ústeckého kraje 2017

Nové oválné autobusové nádraží, které naše společnost dokončila v září roku 2015, porotu oslovilo zejména svou designovou i technologickou nadčasovostí.   

13.3. 2018

Kamenný most je opět v bezvadném stavu

Klenbový železniční most na jednokolejné trati Plzeň–Žatec, mezi stanicemi Mladotice a Žihle, se dočkal v závěru loňského roku celkové rekonstrukce. Hlavním důvodem rekonstrukce mostu byla nefunkční izolace, což mělo za následek, že do mostu zatékala voda a degradovala pískovcové zdivo. Závod mostních a inženýrských staveb začal s opravou mostu poslední zářijovou dekádu. Zcela opraven byl o měsíc...

2.3. 2018

Výpravní budova v Měšicích je opravená

Na sklonku loňského roku se v Měšicích, obci hned za Prahou, dočkali nově vyhlížející nádražní budovy.

21.2. 2018

Unikátní garáž pro kola míří do Litoměřic

Závod mostních a inženýrských staveb se bude podílet na výstavbě další cyklověže, která tentokrát vyroste vedle autobusového a vlakového nádraží v Litoměřicích.

16.2. 2018

Kilometr nové cyklostezky v Mladé Boleslavi

Na konci loňského roku se síť mladoboleslavských cyklostezek zase rozrostla. Přes kilometr městské cyklostezky kombinované s pruhem pro pěší dokončil závod mostních a inženýrských staveb.

  • Nejnovější aktuality
  • Sledujte náš Facebook
  • Rubriky
  • Archiv