Aktuality

10.4. 2018

Vyšly první letošní Hrochnoviny

První firemní noviny tohoto roku reflektují především projekty, které se nám podařilo dokončit v závěru loňského roku. Zároveň se v nich ale dozvíte o nových projektech, které právě realizujeme. Zajímavá témata v Hrochnovinách: Lovosice mají moderní autobusové nádraží Rekonstrukce tramvajové trati v Kolbenově ulici Krátká zimní pauza na trati u Řikonína Revitalizace tratě z Rokycan...

4.4. 2018

Tramvajová trať v pražské Kolbenově ulici prochází rekonstrukcí

Během následujících pěti měsíců stavbaři vymění čtyři kilometry zastaralých velkoplošných panelů za novou konstrukci trati z příčných betonových pražců ve štěrkovém loži. Nové kolejnice navíc budou opatřeny tlumícími a izolačními prvky.

26.3. 2018

Autobusové nádraží v Litoměřicích Stavbou Ústeckého kraje 2017

Nové oválné autobusové nádraží, které naše společnost dokončila v září roku 2015, porotu oslovilo zejména svou designovou i technologickou nadčasovostí.   

13.3. 2018

Kamenný most je opět v bezvadném stavu

Klenbový železniční most na jednokolejné trati Plzeň–Žatec, mezi stanicemi Mladotice a Žihle, se dočkal v závěru loňského roku celkové rekonstrukce. Hlavním důvodem rekonstrukce mostu byla nefunkční izolace, což mělo za následek, že do mostu zatékala voda a degradovala pískovcové zdivo. Závod mostních a inženýrských staveb začal s opravou mostu poslední zářijovou dekádu. Zcela opraven byl o měsíc...

2.3. 2018

Výpravní budova v Měšicích je opravená

Na sklonku loňského roku se v Měšicích, obci hned za Prahou, dočkali nově vyhlížející nádražní budovy.

21.2. 2018

Unikátní garáž pro kola míří do Litoměřic

Závod mostních a inženýrských staveb se bude podílet na výstavbě další cyklověže, která tentokrát vyroste vedle autobusového a vlakového nádraží v Litoměřicích.

16.2. 2018

Kilometr nové cyklostezky v Mladé Boleslavi

Na konci loňského roku se síť mladoboleslavských cyklostezek zase rozrostla. Přes kilometr městské cyklostezky kombinované s pruhem pro pěší dokončil závod mostních a inženýrských staveb.

7.2. 2018

V Řikoníně už začaly přípravné práce

Ačkoliv letošní výluky v rámci zvýšení traťové rychlosti v úseku Řikonín – Vlkov u Tišnova začnou až v dubnu, stavbaři již nyní provádí některé přípravné práce mimo trať.

26.1. 2018

Revitalizace tratě z Rokycan do Nezvěstic oficiálně skončila

Zástupci investora, zhotovitelů i místních samospráv slavnostně přestřihli symbolickou pásku a definitivně tak ukončili revitalizaci trati v úseku mezi Rokycany a Příkosicemi.

3.1. 2018

Autobusové nádraží v Lovosicích je opět v provozu

Po šesti měsících byla v Lovosicích dokončena celková rekonstrukce autobusového nádraží.

  • Nejnovější aktuality
  • Sledujte náš Facebook
  • Rubriky
  • Archiv