Aktuality

20.2. 2020

Tuchlovická lokalita Na Stráži prokoukla

V loňském roce dokončil závod mostních a inženýrských staveb první etapu rekonstrukce komunikací, letos skončí i druhá etapa.

13.2. 2020

Škola v Tuchlovicích má o pavilon více

Nový objekt s pěti učebnami a veškerým technickým zázemím je stavebně dokončen, výuka v něm začne s novým školním rokem.

7.2. 2020

Rekonstrukce kulturního domu Říp je v závěrečné fázi

Stav historického domu v Roudnici nad Labem se během rekonstrukce ukázal v mnohem horším stavu, než předpokládal projekt. Oprava se protáhne o čtyři měsíce, a to do dubna tohoto roku.

26.1. 2020

Rekonstrukce žst. Řetenice je ze dvou třetin hotová

Projektový tým Martina Počty v polovině loňského prosince uvedl do zkušebního provozu celou lichou skupinu kolejiště v Řetenicích, a to včetně nových nástupišť a výtahů na lávku

9.1. 2020

Sanace nestabilních náspů na trati u Dalovic

Společnosti Chládek & Tintěra, STRIX Chomutov a H-PRO GEO se staly zhotoviteli technicky náročné rekonstrukce železničního náspu a navazujícího zářezu poblíž obce Dalovice na Karlovarsku.

13.12. 2019

Trať z Řetenic do Úpořin je téměř celá bezstyková

Pětikilometrový úsek jednokolejné trati od stanice Teplice, zámecká zahrada do stanice Úpořiny byl od listopadu do téměř poloviny prosince vyloučen z provozu. Na trati došlo ke zřízení bezstykové koleje, opravě nástupišť a k rozšíření stezek.

3.12. 2019

Rekonstrukce kulturního domu Říp potrvá déle

Stav historického domu v Roudnici nad Labem se během rekonstrukce ukázal v mnohem horším stavu, než předpokládal projekt. Oprava se protáhne nejméně o čtyři měsíce, a to do dubna příštího roku.

29.11. 2019

Vyšly poslední letošní Hrochnoviny

Kromě tradičních informací z našich staveb v posledním letošním vydání hrošího zpravodaje najdete také bilanci uplynulého roku z pohledu obchodního ředitele, pozvánku na vánoční večírek nebo harmonogram školení v příštím roce.

22.11. 2019

Partneři konference Železnice 2019

Naše společnost se již poněkolikáté v řadě stala partnerem prestižní tuzemské konference zaměřené na problematiku železniční infrastruktury.

13.11. 2019

Těžká střední oprava trati mezi stanicemi Petrohrad a Kryry

Rekonstrukce čtyřkilometrového mezistaničního úseku má za cíl odstranit propady rychlosti a tím zkrátit jízdní dobu.

  • Nejnovější aktuality
  • Sledujte náš Facebook
  • Rubriky
  • Archivy