Kariéra | Volná místa – ostatní profese

Úvod » Kariéra » Volná místa – ostatní profese

Volná pracovní místa – ostatní profese

Informace pro uchazeče o zaměstnání v Chládek & Tintěra a.s.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat výhradně s ohledem na Váš zájem o pracovní uplatnění v naší společnosti, a to v rozsahu nezbytném pro sjednání pracovního poměru vzhledem k požadavkům kvalifikace společnosti Chládek & Tintěra a.s., a to po dobu  maximálně 1 rok.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu se zásadou zákonného zpracování dle čl. 6 odst. 1 písm. b) a f) GDPR.

Pokud se zpracováním nesouhlasíte a proti zpracování vyslovíte námitku, Váš dotazník bude bez odkladu skartován a jednání s Vámi tak ukončeno.

V současné době nabízíme níže uvedené pracovní pozice.
V případě zájmu, zasílejte profesní životopis na e-mail:
personal@cht.cz

Účetní

Požadujeme:

  • SŠ ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
  • znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • místo výkonu práce: Litoměřice

Náplň práce:

  • vystavování faktur
  • účtování faktur
  • účtování pokladny

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou (po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené). Mzda dle praxe, vzdělání a dalších parametrů stanovených interně  v rámci společnosti, 5 týdnů dovolené, administrativní zázemí. Nástup ihned nebo dohodou.

Referent obchodního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ ekonomického nebo stavebního zaměření
  • pozitivní přístup k řešení problémů

  • Detailní evidence průběhů příprav SoD a dodatků k SoD (Ch&T – zhotovitel,  Ch&T - objednatel) v elektronickém systému
  • Příprava smluv o dílo a dodatků k SoD, dle vzorů. (Ch&T – zhotovitel,               Ch&T – objednatel)
  • Zajišťování oběhu a evidence návrhů SoD a dodatků k SoD (Ch&T – zhotovitel, Ch&T - objednatel) v elektronickém systému
  • Projednávání návrhů smluv o dílo (Ch&T – zhotovitel, Ch&T – objednatel),  případně dodatků k SoD, uvnitř Ch&T a se zástupci druhých smluvních stran, včetně zajištění veškeré potřebné korespondence
  • Příprava a odeslání objednateli ke schválení návrh dodatku na nového, zatím neschváleného subdodavatele, včetně zajištění veškeré potřebné korespondence
  • Zakládání a evidence uzavřených SoD a dodatků (Ch&T– zhotovitel, Ch&T – objednatel) v listinné podobě i v elektronické podobě
  • Zakládání ukončených smluv o dílo do archivu včetně jejich následného vyhledávání v případě jejich potřeby

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Mzda dle praxe, vzdělání a dalších parametrů stanovených interně  v rámci společnosti, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, administrativní zázemí. Nástup ihned nebo dohodou.

Specialista controllingu

Požadujeme:

  • ekonomické vzdělání VŠ, případně SŠ s praxí
  • orientace v účetnictví a financích
  • dobré analytické a prezentační dovednosti
  • nadstandardní znalost MS Office (MS Excel, Power Pivot)

  • reportování, vytváření ekonomických rozborů a analýz
  • příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti
  • sledování a optimalizace vnitropodnikových procesů
  • příprava podkladů k finančnímu plánování a podnikovému rozpočtování

Nabízíme stabilní místo ve stabilní společnosti. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.  Mzda dle praxe, vzdělání a dalších parametrů stanovených interně  v rámci společnosti, 5 týdnů dovolené, administrativní zázemí, možnost školení a dalšího vzdělávání, stravenkový paušál. Nástup ihned nebo dohodou.