Kariéra | Ekonom staveb

Ekonom staveb

Volné pracovní místo v Chládek & Tintěra a.s.

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního nebo ekonomického zaměření
  • Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou, ne podmínkou
  • Výborná znalost Microsoft Office
  • Analytické a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů
  • Řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

  • Ekonomické řízení stavby
  • Příprava podkladů pro měsíční odbytové fakturace
  • Kontrola, evidence došlých faktur
  • Měsíční analýzy výsledků stavby
  • Pravidelné měsíční závěrky, měsíční výkazy, tvorby rezerv, tvorba dohadných položek
  • Kontrola obchodních smluv
  • Úzká spolupráce se stavbyvedoucími, investo

Nabízíme:

  • Perspektivní místo ve stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Mzda dle praxe, vzdělání a dalších parametrů stanovených interně v rámci společnosti
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
  • Služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Administrativní zázemí
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání
  • Stravenkový paušál
  • Nástup ihned nebo dohodou

 Sdílejte toto pracovní místo s rodinou, přáteli či kolegy...

Zaujala vás nabídka volné pozice?

Zašlete nám váš profesní životopis na e-mail:

personal@cht.cz

Informace pro uchazeče o zaměstnání v Chládek & Tintěra a.s.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat výhradně s ohledem na Váš zájem o pracovní uplatnění v naší společnosti, a to v rozsahu nezbytném pro sjednání pracovního poměru vzhledem k požadavkům kvalifikace společnosti Chládek & Tintěra a.s., a to po dobu maximálně 1 rok.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu se zásadou zákonného zpracování dle čl. 6 odst. 1 písm. b) a f) GDPR.

Pokud se zpracováním nesouhlasíte a proti zpracování vyslovíte námitku, Váš dotazník bude bez odkladu skartován a jednání s Vámi tak ukončeno.